SENIOR A PES 2014 – Vyhodnotenie a fotogaléria

Seniori opäť súťažili v CCES.

Každoročne na našom cvičisku v Ružinove organizujeme množstvo súťaží. Nezabudli sme ani tento rok na seniorov prevažne z Ružinova.

Akcia sa začala v sobotu 3.5. 2014 o deviatej ráno, keď sa na cvičisku stretlo bohužiaľ len šesť skôr narodených súťažiacich psovodov. Približne šiesti odriekli účasť, nakoľko nám počasie neprialo. Napriek tomu, že sme akciu presunuli práve pre počasie z jesene na jar. Prosto smola. Pretek preveril nielen psíkov, ale aj kondíciu ich majiteľov – seniorov. Okrem klasických disciplín, akými sú chôdza na vôdzke, privolanie psa a prekonávanie prekážok a bariér, nechýbali ani rôzne vedomostné otázky z oblasti kynológie a dejín SR.

Samozrejme opäť nesmela chýbať ani časovka, na ktorú sú už pretekári každoročne zvyknutí. Každý úspešne rýchlostnú disciplínu zvládol. Po zvládnutí súťažných úloh prišlo vhod občerstvenie v klasike ako sú párky, cibuľový chlieb, koláče starej matere, meltová káva či šípkový čaj. Všetko z čias našej mladosti.

Vyhodnotenie súťaže

Po krátkom občerstvení v dosť nepríjemnom počasí prišlo vyhodnotenie.
Na prvom mieste sa umiestnil Milan Révay so psom nemecký ovčiak Dino, druhé miesto patrilo Vlaste Todorovovej so psom Dinom a tretie miesto si vybojoval Marián Polakovič so sučkou malého bradáča Frídou. Samozrejme, nezabudli sme odmeniť najmladšieho psíka, len 8 mesačného nemeckého ovčiaka Arga, s ktorým súťažil pán Oliver Práznovský.
Poďakovanie za dobre usporiadanú súťaž patrí členom klubu CCES, ktorí venovali do súťaže voľný čas a ceny.

 

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.