Prvý ples CCES

Koncom roka 2013 sa naše dievčatá na cvičisku rozprávali, že by bolo dobré, aby sme začiatkom roku 2014 vymenili tréningové mundúry aspoň na jeden večer za slušné oblečenie a spoločne si vybehli, napríklad na ples. Slovo dalo slovo a zrazu ktosi navrhol nech zorganizujeme vlastný ples. Toho sa chytil Maťo Cesnek, ktorý má aké také skúsenosti s organizovaním podobných akcií.
Určili sme si dátum 22.2.2014, vybrali miesto a rozbehlo sa vybavovanie.

Maťo sa staral o jedlo, občerstvenie, hudbu a tombolu. Dievčatá sa pustili do plánovania výzdoby miestnosti, výroby lístkov a prípravy programu. Spoločne so Zlatkou sme sa postarali o pamätné predmety ľuďom, ktorí pomáhajú už viacero rokov pri našej činnosti verejnosti ako aj o ceny najúspešnejším psovodom v roku 2013.

Počas príprav sme vlastne prišli na skutočnosť, že rok 2014 je vlastne dvadsiaty rok existencie CCES a dokonca v termíne plesu má aj Zlatka narodeniny. Všetko bolo zrazu pokope úplnou náhodou, vďaka výmyslu našich dievčat.Počet hostí bol limitovaný na 60 ľudí. Rozbehlo sa teda pozývanie, koho pozvať tak, aby sme sa pomestili do limitu. Keďže šikovná Lea mala lístky navrhnuté a vytlačené bleskovo, mohlo sa začať s ich predajom. Netrvalo dlho a stav sa naplnil, ba prekračoval limit a museli sme pozývanie ukončiť. Čakalo sa už len na deň D. 22.2. sa už od rána začala zdobiť sála, zabezpečoval sa bufet a strava. Večer o19.00 všetko vypuklo.

Hostia prichádzali postupne, čo najviac vyhovovalo šatniarom a bufetárom. Zároveň to spôsobilo mierny časový sklz zahájenia plesu. Zhruba o 20.00 hod. po krátkom príhovore, poďakovaní za spoluprácu, ocenení psovodov a gratulácii Zlatici sa zábava rozbehla v plnom prúde. Vďaka dvom hudobným skupinám ktoré striedali hudobné žánre sa bavili a tancovali aj deti, čo sa kvôli hanblivosti často nevidí. V rytme ľudoviek a disco sa šantilo do jednej hodiny po polnoci. Samozrejme, medzi tým sa podávalo hlavné jedlo, dezert atď. O jednej sa začala žrebovať tombola. Ceny do tomboly venovali mnohí hostia ale aj kamaráti čo sa nemohli plesu zúčastniť. Žrebovanie sa pretiahlo do druhej hodiny nad ránom. Dôvod?! Príliš veľa cien. Po dožrebovaní sa opäť spustila zábava pri hudbe, ktorá vyhrávala do cca 3.30 hod.  Postupne sa hostia poberali domov.

Podľa atmosféry aká tu bola, verím že sa nikto nenudil a zabavil sa do sýtosti. Prípadné nedostatky nám ospravedlňte. Organizovali sme to prvý krát.My sa polepšíme.

Ďakujem každému kto pomohol pri organizovaní prvého plesu CCES. Psíčkári sú proste skvelí ľudia.

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.