Prednášková nedeľa na cvičisku

Dňa 18.08.2012 sa na cvičisku CCES v Ružinove uskotočnila zaujímavá prednáška pre verejnosť so zameraním na canisterapiu a zdravie psíkov. Naše pozvanie prijala Petra Moncmann zo Slovenskej asociácie psích terapeutov a MVDr. Michal Sabo.

Pani Moncmann porozprávala účastníkom niečo z histórie canisterapie, o jej základnom rozdelení, ako aj o používaných technikách pri diagnostike a liečbe pacienta. Prednáška bola doplnená praktickou ukážkou práce terapeutických psov. Aj napriek nie úplne najvhodnejším podmienkam, sa psíky zhostili svojej úlohy dobre, o čom svedčí vyliečené koleno jedného z účastníkov 🙂

Nenudil sa samozrejme ani pán Sabo, ktorého zasypali otázkami o zdravej výžive, o BARFe a mnohých ďaľsích témach, ktoré účastníkov zaujímali.

Radi by sme sa poďakovali prednášajúcim za množstvo zaujímavých informácií, ktore sme sa dozvedeli a tešíme sa na ďalšie podobné stretnutie!

Pôvodnú správu nájdete tu.

1 komentár k “Prednášková nedeľa na cvičisku”

  1. Spätné upozornenie: Vitajte — CCES Dog Team

Vložiť komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.